MODERNI VIRTUVĖ

PROFESIONALUS ŠEFAS

Green Town komplekse ypatingą dėmesį skiriame maistui, tad turbūt nenuostabu, kad ne vieną šefą sužavėtų mūsų erdvi ir moderni virtuvė. Itin funkcionali virtuvės įranga mums be vargo leidžia aptarnauti didelius žmonių kiekius, tai padaryti kokybiškai ir greitai. Taupydami jūsų laiką, siūlome maisto ruošimą patikėti mūsų profesionaliam virtuvės šefui ir rinktis iš labai plataus meniu, kurį visada galime priderinti prie jūsų poreikių.

Maistas šventėms Green Town virtuvėje sulaukia ypatingo dėmesio – stengiamės išpildyti visus klientų lūkesčius ir jų ypatingą dieną paversti dar nuostabesne. Pasirūpinsime ne tik tokiomis svarbiomis detalėmis, kaip šventiniai užkandžiai, maisto puošimas ar vestuvių dekoracijos, bet taip pat galime surengti desertų ar jūros gėrybių šou, kad svečiai liktų sužavėti ir nepamirštų jūsų šventės!

Esame lankstūs, tad jei nutiktų taip, kad nerastumėte savo mėgstamiausių patiekalų mūsų siūlomame meniu, visada galime prisitaikyti ir paruošti tai, ko norite jūs.

Šiltuoju sezonu aptarnauti jus galime ne tik viduje, bet ir lauke, kur turime didelę terasą ir nuostabų atsiveriantį vaizdą su tvenkiniais ir itin jaukiu beržynu. Aptarnaujame tiek labai dideles žmonių grupes, tiek jaukias, nedideles šventes, pavyzdžiui gimtadienius. O puikiausia, kad Green Town restoranas turi unikalų išplanavimą, tad jūs galite rasti privačią erdvę gimtadieniui atskirai nesinuomodami salės.

Gimtadienio patiekalai taip pat be galo svarbi mūsų restorano darbo dalis – garantuotai rasite ką išsirinkti, kad jūs ir jūsų svečiai liktų išties laimingi. Green Town restorano erdvė taip pat puikiai tinka ir vaikų gimtadieniams – turime vaikų erdvę viduje ir vaikų žaidimų aikštelę lauke. Taigi, mažiesiems čia nuobodu tikrai nebus. Savaitgaliais pas mus vyksta ir vaikų popietės – žaidimai, gardus maistas ir animatorė, kuri kaskart paruošia labai įdomią programą vaikams.

Pasikalbėkime ir kartu sukurkime jūsų ypatingą dieną!

Maistas šventėms – tiekiame Green Town komplekse ir bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje (maistas vestuvėms, gimtadienio vaišės, kateringas, banketai ir kt.)

  • Maistas jūsų šventei – tiekiame Green Town komplekse ir bet kurioje jūsų pasirinktoje vietoje
  • Renginių aptarnavimas (privačių, įmonių, kt.)
  • Kulinariniai mokymai
  • Platus meniu, kurį deriname pagal jūsų poreikius
  • Desertų šou
  • Jūros gėrybių šou
  • „Šefas į namus“ – atvažiuojame į bet kurią jūsų pasirinktą vietą