PUSRYČIAI

RESTORANO PUSRYČIAI LOVOJE

Pusryčiai į lovą labai tinka maloniai dienos pradžiai – aromatinga kava ir jūsų pasirinkti patiekalai bus pristatyti jums į kambarį, kad galėtumėte mėgautis ramiu poilsiu. Turime itin platų meniu, tad čia savo mėgstamiausius patiekalus ras tiek verslo svečiai, tiek šeimos su mažais vaikais. Esame lankstūs ir prisitaikome prie klientų poreikių – romantiški pusryčiai į lovą gali būti išskirtiniai ir ypatingi. Kaip tik panorėsite jūs – mūsų komanda visada pasistengs įgyvendinti jūsų norus iki smulkiausių detalių.

Lauksime jūsų ir Green Town restorane, kur galėsite pasimėgauti gardžiais pietumis ir jaukiomis vakarienėmis su puikiais gamtos vaizdais už lango. Mūsų komplekse rasite ir daugybę aktyvių lauko pramogų: vaikų žaidimų aikštelę, tvenkinius žvejybai, pirtį, kubilą ir nuostabų beržyną ilgiems pasivaikščiojimams.

Green Town verslo ir poilsio oazėje jūsų lauks išties nepamirštamas laikas, o pusryčiai į lovą – malonios ir svarbios detalės, kad poilsis būtų dar geresnis! Jei turite klausimų, susisiekite su mumis ir kartu sukursime jūsų ypatingą šventę ar trumpas savaitgalio atostogas.