VERSLUI

KONFERENCIJOMS, SEMINARAMS IR ĮMONĖS RENGINIAMS

Green Town verslo ir pramogų kompleksas yra įsikūręs truputėlį daugiau nei 30 km už Vilniaus miesto ir jį supa ne tik didžiulė lauko erdvė su sporto aikštelėmis ir keletu tvenkinių, bet ir itin jaukus, puikiems pasivaikščiojimams skirtas beržynas. Atvykę čia iškart pasijausite kaip namuose – galime garantuoti, o mūsų paslaugi komanda pasirūpins, kad ši patirtis būtų dar geresnė!

Green Town verslo ir pramogų komplekse rasite modernią konferencijų salę, pritaikytą šiuolaikiniam verslui. Salės nuoma jūsų verslui – tai naujai įrengtos, šviesios, skandinaviško stiliaus erdvės kokybiškiems susitikimams, konferencijoms, mokymams, renginiams ir kt. Konferencijų salės nuoma jūsų susitikimui suteiks išskirtinį mikroklimatą – netoli miesto, bet tuo pačiu metu gamtos apsuptyje galėsite derinti darbą ir pramogas. Pasimėgauti gardžia vakariene Green Town restorane, pirties ar žvejybos malonumais, aktyviu lauko sportu ar nakvyne mūsų viešbutyje. Turime ir puikią naujieną derinantiems darbą ir šeimą – pas mus rasite vaikų žaidimo aikšteles, tad kol jūs dirbsite, mažieji galės užsiimti savais reikalais.

Užtikriname, kad mūsų erdvėse jausitės jaukiai ir patogiai. Čia rasite visą jums reikalingą naujausią įrangą – modernius projektorius bei garso aparatūrą, pagal jūsų poreikius pritaikomą salės išplanavimą – net 60 sėdimų vietų. Taigi, posėdžių salės nuoma Green Town poilsio ir verslo komplekse bus puikus jūsų pasirinkimas, nes mes nepriekaištingai pasirūpinsime visomis svarbiomis smulkmenomis.

O taip pat, jei tik norėsite padėsime suplanuoti arba pasirūpinsime jūsų maloniomis kavos pertraukėlėmis ir užkandžiais jų metu ar visų svečių maitinimu. Visada kreipkitės į mus su visomis savo idėjomis ir mes jas įgyvendinsime – pagal situaciją ir galimybes visada stengiamės prisitaikyti prie jūsų poreikių, kad pas mus būtų malonu sugrįžti!

Salės nuoma Green Town verslo ir pramogų komplekse užtikrins kokybę, šiuolaikiškumą ir puikią nuotaiką jūsų verslo renginiams!

  • 60 sėdimų vietų
  • Modernus projektorius
  • Garso įranga
  • Kavos pertraukėlės
  • Maitinimas